فراخوان سومین سمپوزیوم کشوری آثار دانشجویی علوم اجتماعی
1398/08/02

اتحادیه انجمن‌های علمی علوم اجتماعی کشور درنظر دارد به جهت تبیین‌ و نقدِ وضعیتِ اجتماعیِ کشور از منظر فرودستانِ علمی و اقتصادی (غیرِ استادان و غیرِ حاکمان) سومین سمپوزیومِ آثار دانشجویی علوم اجتماعی کشور را در اردیبهشت ماه سال 1399 برگزار نماید.

از کلیه دانشجویان، هنرمندان، پژوهشگران و بطور کلی کنشگران «علوم اجتماعی» کشور و فارسی‌زبان‌های خارج از کشور دعوت به عمل می‌آید تا چکیده یا توضیح آثار خود را تا پایان آذر ماه در قالب فایل word، {فونت: B Zar، فاصله از سمت راست 4 و از سمت چپ 3 سانتی­متر و فاصله بین خطوط 1.5}

امسال بر آن شدیم تا محور ویژه‌ای برای سمپوزیوم درنظر نگیریم تا مجری و برگزار کننده‌ی رویداد نقشی در تعیین و جهت‌دهی به موضوع آثار شرکت‌‌کنندگان نداشته باشد؛ بلکه به اعتبار خرد جمعی دانشجو و کنشگر علوم اجتماعی مهم‌ترین موضوعات تعیین گردند. با این وجود موضوعاتی صرفاً جهت پیشنهاد به همراه توضیحشان متعاقباً از طریق تریبون­های رسمی سمپوزیوم (سایت، توییتر، اینستاگرام و کانال تلگرام) اعلام خواهند گردید.

همچنین شورای راهبردی سمپوزیوم سوم در راستای در بر گرفتن تنوع موضوعات مربوطه و افزایش کیفیت آثار دریافتی، بنا دارد در کنار داوری‌های رایج در همایش‌ها، در صورت تمایل خالق اثر، از نظر تخصصی مشاوران علمی بهره گیرد تا خالقان آثار دانشجویی را در رسیدن به کیفیت مطلوب یاری نمایند. بدیهی است در پذیرش آثار هیچ معیاری جز علمی بودن و اجتماعی بودن درنظر گرفته نخواهد گردید».


اردیبهشت ۹۹| دانشگاه علامه طباطبایی

محور آزاد (بدون محدودیت موضوعی)
نوشتار در قالب مقاله، جستار، روایت
چندرسانه‌ای: عکس و مستند اجتماعی

زمان بندی:
مهلت ارسال چکیده نوشتار: ۳۰آذر ۹۸
مهلت ارسال آثار چند رسانه‌ای: ۳۰بهمن۹۸
اعلام پذیرش چکیده نوشتار: ۳۰بهمن ۹۸
مهلت ارسال اصل نوشتار:۲۹اسفند ۹۸

طراحی المان پوستر: مونا رحیمی